Zotter Schokoladen Bio kolorowe zajączki wielkanocne, 70 g
Chrupiąca czekolada wielkanocna
21,97 zł 24,99 zł -12%
(313,86 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Owocowy ganache wiśniowy
- Ciemna mleczna czekolada
- Nugat z orzechów laskowych z krokantem waflowym
Opis
W tym roku zajączek wielkanocny przynosi ciemną mleczną czekoladę 50% wypełnioną wiśniowym ganache i nugatem z orzechów laskowych z kruchym krokantem.
| Nr art.: | XPI-ZSM-16985 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403083979 |
| Numer producenta: | 16985 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Ślady: | C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, Fair |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masa kakaowa[1], masło kakaowe[1], 9 % orzechy laskowe[1], 6 % krokant waflowy[2] (mąka pszenna[2], cukier[2], Masło[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], ekstrakt ze słodu jęczmiennego[2], sól), pełne mleko w proszku[2], 5 % wiśnie[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], 3 % koncentrat wiśniowy[2], syrop cukru inwertowanego[2], 2 % liofilizowane wiśnie[2], syrop glukozowy[2], 1 % olej z orzechów laskowych[2], Emulgator (lecytyna sojowa[2]), cukier trzcinowy[1], słodka serwatka w proszku[2], Emulgator (lecytyna słonecznikowa[2]), sól kamienna, cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2], cukier[2]), strąki wanilii w proszku [1], kardamon (Elettaria cardamomum)[2], olej z gorzkich migdałów[2], anyż[2], cynamon[1]
- Ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem: 71% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2165 / 517 kj / kcal |
| tłuszcz | 33 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 17 g |
| węglowodany | 46 g |
| w tym cukier | 40 g |
| białko | 7,1 g |
| sól | 0,22 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio kolorowe zajączki wielkanocne
Ulubione kategorie:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.