Zotter Schokoladen Bio Słodki koszyczek wielkanocny, 70 g
Ciemna mleczna czekolada z karmelem malinowym i nugatem owocowym
21,97 zł 24,99 zł -12%
(313,86 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Ręcznie robiona
- Owocowo-słodkie nadzienie
- Idealna jako mała wielkanocny podarunek
Opis
Ręcznie robiona czekolada Zotter "Słodki koszyczek wielkanocny" zachwyca ciemną mleczną czekoladą wypełnioną owocowym nugatem i kawałkami malinowego karmelu. Smaczny podarunek dla rodziny lub przyjaciół.
| Nr art.: | XPI-ZSM-16656 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403088356 |
| Numer producenta: | 16656 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Cechy produktu: | bezalkoholowe |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], 11 % migdały[2], masa kakaowa[1], Masło[2], bita śmietana[2], pełne mleko w proszku[2], syrop cukru inwertowanego[2], 2 % liofilizowane maliny[2], marakuja liofilizowana[2] (2 % maltodekstryna[2], koncentrat soku z marakui[2]), 1 % koncentrat malinowy[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], mleko pełnotłuste [2], 1 % liofilizowane mango[2], sól kamienna, Emulgator (lecytyna sojowa[2]), słodka serwatka w proszku[2], cukier trzcinowy[1], strąki wanilii w proszku [1], cynamon[2], 50 % minimalna zawartość kakao w ciemnej czekoladzie mlecznej[2]
- z sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu łącznie: 52% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2399 / 573 kj / kcal |
| tłuszcz | 40 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 21 g |
| węglowodany | 45 g |
| w tym cukier | 41 g |
| białko | 7,1 g |
| sól | 0,24 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Słodki koszyczek wielkanocny
Ulubione kategorie:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.