BioKing Biologische Cornflakes, 375 g

Natuurlijk & traditioneel gemaakt van gedroogde maïs

€ 3,39

(€ 9,04 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 375 g

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Knapperige ontbijtgranen
  • Gezoet met ruwe rietsuiker

Vaak samen gekocht met BioKing Bloesemhoning biologisch, 500 g

BioKing Biologische Cornflakes, 375 g € 3,39 (€ 9,04 / kg)
BioKing Bloesemhoning biologisch, 500 g € 14,39 (€ 28,78 / kg)
Totaalprijs: € 17,78
Beschrijving

Deze cornflakes zijn gemaakt van gedroogde maïs en zijn erg knapperig. Ze hebben een licht zoete smaak van maïs en mout.

Gebruik maken van:

  • Lekker met andere ontbijtgranen, yoghurt en melk. Gebruik voor bakken, ontbijt of snacks!

Opmerking voor mensen met allergieën:

  • Kan door productie sporen bevatten van gluten, noten, soja en sesam.
Art. nr.: XAY-PL-100602
Inhoud: 375 g
EAN: 9120013234221
Producentnummer: 100602
Merk: BioKing
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Biologisch
Provincie: Tirol
Sporen van: A - Gluten, F - Sojabonen, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Keurmerk & certificaten: Gecertificeerd biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1562 / 373 kj / kcal
Vet 1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,4 g
Koolhydraten 83,2 g
  waarvan Suiker 4,8 g
Vezels 2,9 g
Eiwitten 6,3 g
Zout 1,7 g
Ingrediënten

maïs[1], ruwe rietsuiker[1], Meersalz, maïsmout[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioKing Biologische Cornflakes