BioKing Biologische Veganistische Fruitberen, 150 g
Een gezond alternatief voor conventionele fruitberen
€ 2,89
(€ 19,27 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt met 24% vruchtensap
- Gemaakt zonder kunstmatige smaakstoffen
- Gezoet met rietsuiker
Beschrijving
BioKing's biologische veganistische fruitberen zijn een gezond alternatief voor conventionele fruitberen. Maïssiroop, gezonde ruwe rietsuiker en kleurende fruit- en plantenextracten zorgen voor de consistentie en smaak. Alleen natuurlijke ingrediënten zoals fruit- en groentesappen worden verwerkt tot zeer smakelijke fruitberen, die populair zijn bij jong en oud. Uitsluitend gemaakt van plantaardige ingrediënten en zonder kunstmatige smaak- of kleurstoffen - in overeenstemming met strikte kwaliteitscontroles!
Allergenenbericht:
- kan door productie sporen bevatten van gluten, noten, soja en sesam
| Art. nr.: | XAY-PL-102501 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 9120013233545 |
| Producentnummer: | 102501 |
| Merk: | BioKing |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Biologisch, Vrij van kunstmatige smaakstoffen |
| Provincie: | Tirol |
| Smaak: | Zoet |
| Keurmerk & certificaten: | Gecertificeerd biologisch |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1344 / 321 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| waarvan Suiker | 57 g |
| Vezels | 2,9 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | <0,2 g |
Ingrediënten
glucosestroop[1], ruwe rietsuiker (ongeraffineerd)[1], pectine[2], Fruchtsaftkonzentrat[1] (appel[1], Orangen[1], citroen[1], Schwarze Johannisbeere[1], Himbeeren[1], ananas[1]), citroenzuur (E330)[3], Natriumcitrat[4], kleurende fruit- en plantenextracten (pompoen[1], appel[1], wortel[1], algen, saflor, vlierbes[1]), natürliches Aroma, Sonnenblumenöl (oplosmiddel)[1], Carnaubawachs (oplosmiddel)[1]
- van k.b.L.
- Geleermiddel
- Zuurmiddel
- Zuurteregelaar
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioKing Biologische Veganistische Fruitberen
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten