CRETACOLOR Classic Colored Pencils Karmina, 12 stuks

Waterbestendige potloden geschikt voor een breed scala aan technieken

€ 21,99

(€ 1,83 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 12 stuks

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Sterk gepigmenteerd
  • Zachte opbrengst
  • Mengbaar

Vaak samen gekocht met JOLLY Superstars ONE, 24 stuks

CRETACOLOR Classic Colored Pencils Karmina, 12 stuks € 21,99 (€ 1,83 / st.)
JOLLY Superstars ONE, 24 stuks € 16,33 (€ 0,68 / st.)
Totaalprijs: € 38,32
Beschrijving

De waterbestendige kunstenaarspotloden produceren rijke, levendige streken. De hoog gepigmenteerde permanente stiften verzorgen ideaal voor verschillende technieken en kunnen gecombineerd worden met andere materialen.

  • briljante kleur
  • zachte en rijke kleurtoepassing
  • sterk gepigmenteerd
  • waterbestendig
  • kan worden gecombineerd met andere materialen
Art. nr.: BRE-270-12
Inhoud: 12 stuks
EAN: 9002592270121
Producentnummer: 270 12
Merk: CRETACOLOR
Provincie: Burgenland
Videos bij het product:

Karmina door CRETACOLOR

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor CRETACOLOR Classic Colored Pencils Karmina

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder