Darbo Bosbessenjam met minder Suiker, 250 g

Zin in een ontbijt?

€ 4,09

(€ 16,36 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 80% fruitgehalte
  • Vrij van zoetstoffen
  • Volledig genieten

Vaak samen gekocht met Darbo Abrikozenjam met Verlaagd Suikergehalte, 250 g

Darbo Bosbessenjam met minder Suiker, 250 g € 4,09 (€ 16,36 / kg)
Darbo Abrikozenjam met Verlaagd Suikergehalte, 250 g € 2,99 (€ 11,96 / kg)
Totaalprijs: € 7,08
Beschrijving

Deze jam bevat ca. 1/3 minder suiker dan normale jam en overtuigt door zijn hoge fruitgehalte van 80%!
De vele heerlijke blauwe bessen geven de jam een heerlijk fruitige smaak, waarvoor geen zoetstoffen nodig zijn.

Art. nr.: XPI-TG-3252061
Inhoud: 250 g
EAN: 9001432048425
Producentnummer: 890366
Merk: Darbo
Provincie: Tirol
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Ingrediënten

80 % Heidelbeeren, suiker, geleermiddel (pectine), citroensapconcentraat

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 574 / 137 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 31 g
  waarvan Suiker 31 g
Eiwitten 0,5 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Dornau , 18, 6135 , Stans, Oostenrijk, www.darbo.at/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Darbo Bosbessenjam met minder Suiker