Darbo Naturrein Fijne Rozenbottels, 450 g

Gewoon proeven en genieten!

€ 4,79

(€ 10,64 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 450 g

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 50 % fruitgehalte
  • Geleermiddel pectine
  • Fijn gezeefd

Vaak samen gekocht met Darbo Naturrein Wilde Bessenconfituur Extra, 450 g

Darbo Naturrein Fijne Rozenbottels, 450 g € 4,79 (€ 10,64 / kg)
Darbo Naturrein Wilde Bessenconfituur Extra, 450 g € 4,79 (€ 10,64 / kg)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

Ontdek de onvergetelijke smaak van deze fijn gezeefde rozenbotteljam van Darbo! Met een opmerkelijk fruitgehalte van 50% biedt het een intense en authentieke smaak die je zintuigen zal betoveren Het is gemaakt van zorgvuldig geselecteerd fruit en andere natuurlijke ingrediënten zoals suiker, citroensapconcentraat en het geleermiddel pectine. Het zeefproces zorgt voor een delicate textuur die van elke hap een echte traktatie maakt!

Art. nr.: XPI-KAS-328340
Inhoud: 450 g
EAN: 9001432002359
Producentnummer: 328340
Merk: Darbo
Provincie: Tirol
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Ingrediënten

rozenbottel, suiker, citroensapconcentraat, pectine[1]

  1. Geleermiddel
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 950 / 227 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 55 g
  waarvan Suiker 55 g
Eiwitten 0,8 g
Zout 0,1 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Dornau , 18, 6135 , Stans, Oostenrijk, www.darbo.at/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

1 recensie in het Nederlands voor Darbo Naturrein Fijne Rozenbottels

2 recensies in andere talen

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
3 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

3 beoordelingen
1 recensie in het Nederlands
2 recensies in andere talen