Die Käsemacher Hete pepers gevuld met roomkaas, 250 g

Pepperoni gebeitst in koolzaadolie

€ 4,49

(€ 17,96 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Minimaal 40% F.i.T.
  • Rood en groen fruit
  • Pittige en hete smaak

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Ingelegde Komkommers Zoet-zuur, 580 ml

Die Käsemacher Hete pepers gevuld met roomkaas, 250 g € 4,49 (€ 17,96 / kg)
STAUD‘S Ingelegde Komkommers Zoet-zuur, 580 ml € 3,89 (€ 6,71 / L)
Totaalprijs: € 8,38
Beschrijving

Hete chilipepers gevuld met romige, milde roomkaas.

Art. nr.: XPI-DKM-302
Inhoud: 250 g
EAN: 90364037
Producentnummer: 302
Merk: Die Käsemacher
Producteigenschappen: Vegetarisch, Glutenvrij
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

44 % Koolzaadolie, 29 % pittige pepperoni, 27 % verse kaas (ten minste 40% F.I.T.)[3] (tafelzout, Kruiden), guargom (E412)[1], gemodificeerd zetmeel[2]

  1. verdikkingsmiddel
  2. gemodificeerd zetmeel
  3. warmte behandeld
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 829 / 198 kj / kcal
Vet 16 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 5,9 g
Koolhydraten 8,5 g
  waarvan Suiker 6,2 g
Eiwitten 4,6 g
Zout 0,45 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: DIE KÄSEMACHER GmbH, Europastraße 5, 9302, Vitis, Oostenrijk, www.kaesemacher.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Die Käsemacher Hete pepers gevuld met roomkaas

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal