Dr. Oetker Chocolade Hartjes, 47 g

Hartige decoratie voor je gebak

€ 3,69

(€ 78,51 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 47 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Pure chocolade
  • Witte chocolade
  • Voor muffins & co.

Vaak samen gekocht met Manner Warme chocolademelk, 450 g

Dr. Oetker Chocolade Hartjes, 47 g € 3,69 (€ 78,51 / kg)
Manner Warme chocolademelk, 450 g € 9,69 (€ 21,53 / kg)
Totaalprijs: € 13,38
Beschrijving

De chocolade hartjes van witte en pure chocolade versieren je muffins, cupcakes en nog veel meer op een hartige manier.

Art. nr.: XPI-KAS-217133
Inhoud: 47 g
EAN: 4000521042226
Producentnummer: 217133
Merk: Dr. Oetker
Sporen van: H - Schaalvruchten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

suiker, plantaardige oliën (palm, palmpitten, shea), 10 % magere cacaopoeder, magere melkpoeder, emulgatoren (Lecithine, sorbitaantristearaat (E492)), natuurlijk vanille aroma

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2223 / 531 kj / kcal
Vet 30 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 7,7 g
Koolhydraten 55 g
  waarvan Suiker 52 g
Eiwitten 7,4 g
Zout 0,07 g
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: DR. OETKER GMBH, Ringmauergasse 9/1, 9500 , Villach, Oostenrijk, www.oetker.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Oetker Chocolade Hartjes