Dr. Oetker Gehakte Pistachenoten, 25 g
Geeft taarten & co. dat bepaalde iets
€ 3,88 € 4,09 -5%
(€ 155,20 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voor directe verwerking
- Ideaal als taartdecoratie
- Zorgvuldig geselecteerd
Beschrijving
De zorgvuldig geselecteerde pistachenoten van Dr. Oetker zijn al fijngehakt en klaar voor gebruik. Ze zijn ideaal voor het decoreren van je taarten en cakes, muffins, koekjes enz.
| Art. nr.: | XPI-KAS-217126 |
|---|---|
| Inhoud: | 25 g |
| EAN: | 4000521007201 |
| Producentnummer: | 217126 |
| Merk: | Dr. Oetker |
| Sporen van: | H - Schaalvruchten |
| Bewaarinstructies: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
gehakte pistachenoten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2583 / 617 kj / kcal |
| Vet | 52 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 8,2 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan Suiker | 6 g |
| Vezels | 8,8 g |
| Eiwitten | 21 g |
| Zout | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DR. OETKER GMBH, Ringmauergasse 9/1, 9500 , Villach, Oostenrijk, www.oetker.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Dr. Oetker Gehakte Pistachenoten
1 recensie in een andere taal
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten