Ehrenwort Biologisch Knoflookpoeder, 45 g

Maak elk gerecht smaakvoller

€ 4,89

(€ 108,67 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 45 g

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Licht pikant
  • Universeel toepasbaar
  • Smaakverhogend effect

Vaak samen gekocht met Recheis Low Carb Dralli, Papieren verpakking - 300 g

Ehrenwort Biologisch Knoflookpoeder, 45 g € 4,89 (€ 108,67 / kg)
Recheis Low Carb Dralli, Papieren verpakking - 300 g € 2,59 (€ 8,63 / kg)
Totaalprijs: € 7,48
Beschrijving

Dit knoflookpoeder is makkelijk te verwerken in tal van gerechten. Het poeder maakt elk gerecht smaakvoller doordat de natuurlijke smaakversterkende werking de aroma's van je gerecht versterkt. Vooral lekker om salades op smaak te brengen.

Art. nr.: XDK-EHR-0006
Inhoud: 45 g
EAN: 9120080470065
Producentnummer: 0006
Merk: Ehrenwort
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Wenen
Ingrediënten

knoflookpoeder[1]

  1. biologisch

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Ehrenwort Biologisch Knoflookpoeder

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder