Gutbehütet Pilzmanufaktur Biologisch Oesterzwampoeder, 12 g
Voor het toevoegen van een fijne paddenstoelensmaak
€ 4,59
(€ 382,50 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Stiermarkse biologische paddenstoelen
- Zachtjes gedroogd
- Voor soepen, sauzen of als bakingrediënt
Beschrijving
Dit oesterzwammenpoeder is gemaakt van voorzichtig gedroogde Stiermarkse oesterzwammen. Het poeder is onder andere geschikt voor paddenstoelenboter of als bakingrediënt, voor pastadeeg, sauzen of soepen.
| Art. nr.: | XPI-GP-33 |
|---|---|
| Inhoud: | 12 g |
| EAN: | 9120122070116 |
| Producentnummer: | 33 |
| Merk: | Gutbehütet Pilzmanufaktur |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Biologisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers, Vrij van kunstmatige smaakstoffen |
| Provincie: | Stiermarken |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
| Keurmerk & certificaten: | Gecertificeerd biologisch |
Ingrediënten
100 % oesterzwammen[1]
- ingredients from Organic Farming
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 197 / 47 kj / kcal |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 49 g |
| Zout | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Pilzmanufaktur GutBehütet KG, Reichersdorf 3, 8083, St. Stefan im Rosental, Oostenrijk, gutbehuetet.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Gutbehütet Pilzmanufaktur Biologisch Oesterzwampoeder
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten