Hanfred SOS Dentacare met Hert - voor Honden, 70 g

Natuurlijke tandverzorging om te kauwen

€ 5,99

(€ 85,57 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 85 % hertenvlees
  • 15 % gemalen hennepzaad
  • Dagelijks kauwplezier voor een schoon gebit

Vaak samen gekocht met Hanfred Henneppoeder voor Honden, 65 g

Hanfred SOS Dentacare met Hert - voor Honden, 70 g € 5,99 (€ 85,57 / kg)
Hanfred Henneppoeder voor Honden, 65 g € 45,49 (€ 699,85 / kg)
Totaalprijs: € 51,48
Beschrijving

Verzorg het gebit van je hond met een smakelijke stick per dag. Dentacare sticks zijn gemaakt van hoogwaardig hertenvlees (85%) en fijngemalen hennepzaad (15%). Het ruwe oppervlak helpt tandplak te verwijderen tijdens het kauwen - zonder kunstmatige toevoegingen.

Aanbevolen gebruik:
Afhankelijk van grootte en behoefte. Voer de snack tussen de maaltijden door. Raadpleeg de verpakking voor exacte voedingsadviezen.

Let op:
Niet geschikt voor drachtige honden en pups jonger dan 3 maanden. Alleen als aanvullende voeding, niet permanent voeren.

Art. nr.: XVA-HF-sos301
Inhoud: 70 g
EAN: 9120110781154
Producentnummer: sos301
Merk: Hanfred
Producteigenschappen: Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen, Vrij van kunstmatige toevoegingen
Provincie: Stiermarken
Smaak van het voer: Wild
Samenstelling

wildvlees, hennep zaden

Samenstelling

Analytische componenten

Samenstelling
Rauwe eiwitten 72,5 %
ruwe celstof 0,8 %
ruwe oliën en vetten 14,2 %
ruwe as 3 %
Juridische informatie
Fabrikant: Hanfred HTG Hempfood, Mitterfladnitz 42, 8322, Studenzen, Oostenrijk, www.hanfred.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Hanfred SOS Dentacare met Hert - voor Honden

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder