Hofladen Hirschmann Angel's Flight Jam, 160 g
Greengage-pruimen en lichte sinaasappeljam
€ 6,79
(€ 42,44 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Geweldige smaak
- Ideaal voor uw vakantieontbijt
- Ook geschikt voor kerstkoekjes
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Een geweldige kerstjam van de boerderij van Hirschmann, gemaakt met greengage-pruimen en sinaasappels. Op smaak gebracht met likeur.
Geniet van een beetje jam op een vers broodje of gebruik het voor het bakken van je kerstkoekjes. Geef een beetje vreugde met dit cadeau!
| Art. nr.: | XPI-HL-43-160g |
|---|---|
| Inhoud: | 160 g |
| EAN: | 9120074861619 |
| Producentnummer: | 43-160 |
| Merk: | Hofladen Hirschmann |
| Producteigenschappen: | Alcoholisch |
| Provincie: | Stiermarken |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening in de koelkast bewaren en binnen een maand consumeren. |
| Keurmerk & certificaten: | Gutes vom Bauernhof |
Ingrediënten
Pruimen, sinaasappelfilets, suiker, citroensap, Orangenschale, sinaasappelschil, geleermiddel (pectine), zuurteregelaar (Citronensäure), Conserveermiddel (Sorbinezuur)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 557 / 133 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 32 g |
| waarvan Suiker | 31 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Oostenrijk, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Hofladen Hirschmann Angel's Flight Jam
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten