Hofladen Hirschmann Perenfee-Fruitspread, 160 g
Lichte jam met heerlijke witte chocolade
€ 6,79
(€ 42,44 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met heerlijke peren
- Verfijnd met witte chocolade
- Ideaal voor elegante desserts
Beschrijving
Peren, suiker, witte chocolade en natuurlijke vanillearoma vormen samen een hemelse, zoete spread. De Pear Fairy fruitspread is ook uitstekend geschikt om mee te bakken of desserts mee te verrijken en zal elfjes en feeën van alle leeftijden zeker bekoren!
| Art. nr.: | XPI-HL-005 |
|---|---|
| Inhoud: | 160 g |
| EAN: | 9120074860049 |
| Producentnummer: | 005 |
| Merk: | Hofladen Hirschmann |
| Producteigenschappen: | Alcoholisch |
| Provincie: | Stiermarken |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening in de koelkast bewaren en binnen een maand consumeren. |
| Smaak: | Fruitig-zoet |
Ingrediënten
peren, suiker, chocolade (suiker, cacaoboter, melkpoeder, emulgator (sojalecithine), natürliches Vanille-Aroma), citroensap, geleermiddel (pectine), zuurteregelaar (Citronensäure), Conserveermiddel (Sorbinezuur)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 733 / 175 kj / kcal |
| Vet | 2,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,5 g |
| Koolhydraten | 33 g |
| waarvan Suiker | 36 g |
| Eiwitten | 4,2 g |
| Zout | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Oostenrijk, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Hofladen Hirschmann Perenfee-Fruitspread
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten