Hofladen Hirschmann Vlierbessen- en Pruimenpasta, 160 gram
Een klassieker uit Stiermarken
€ 6,19
(€ 38,69 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met een scheutje rum
- Vrij van conserveringsmiddelen
- Veganistisch
Beschrijving
De vlierbes, die in de herfst wordt geoogst, produceert kleine, donkerkleurige bessen die niet alleen heel mooi zijn om te zien, maar ook heel lekker, zoet en aromatisch. Samen met pruimen creëren ze deze heerlijke jam die perfect is voor het ontbijt of een lekker tussendoortje.
| Art. nr.: | XPI-HL-004 |
|---|---|
| Inhoud: | 160 g |
| EAN: | 9120074860599 |
| Producentnummer: | 004 |
| Merk: | Hofladen Hirschmann |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen |
| Provincie: | Stiermarken |
| Bewaarinstructies: | Beschermd tegen licht bewaren, Na opening in de koelkast bewaren |
| Smaak: | Fruitig-zoet |
Ingrediënten
Pruimen, vlierbes, suiker, sinaasappelsap, pectine[1], binnenlandse rum
- Geleermiddel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 582 / 139 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 33 g |
| waarvan Suiker | 32 g |
| Eiwitten | 0,9 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Oostenrijk, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Hofladen Hirschmann Vlierbessen- en Pruimenpasta
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten