Kelly´s Riffels - Spek en Ahornsiroop, 130 g
Geribbelde aardappelchips met baconsmaak
€ 3,89
(€ 29,92 / kg, Incl. 6% BTW
-
-
-
Kelly´s
Riffels Salz
Met aardappelen uit Oostenrijk
€ 2,89(€ 22,23 / kg) -
Kelly´s
Riffels - Spek en Ahornsiroop
Geribbelde aardappelchips met baconsmaak
€ 3,89(€ 29,92 / kg) -
Kelly´s
Riffels Hot Mango Style
Geribbelde chips uit Oostenrijk
€ 3,89(€ 29,92 / kg) -
Kelly´s
Riffels - Bolognese Style
Knapperige, geribbelde chips met Bolognese smaak.
€ 3,89(€ 29,92 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt met Oostenrijkse aardappelen
- Rokerig en zoet
- Veganistisch recept
Beschrijving
| Art. nr.: | KEL-10002320 |
|---|---|
| Inhoud: | 130 g |
| EAN: | 9000159162377 |
| Producentnummer: | 10002320 |
| Merk: | Kelly´s |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen |
| Provincie: | Wenen |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
aardappel, plantaardige oliën (zonnebloem, koolzaad[1]), Natürliche Aromen, suiker, Zout, uien poeder, Kruiden, zuurteregelaar (Citronensäure)
- in verschillende gewichten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2181 / 521 kj / kcal |
| Vet | 32 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,9 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan Suiker | 4,1 g |
| Vezels | 4,4 g |
| Eiwitten | 5,7 g |
| Zout | 1,5 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kelly´s Riffels - Spek en Ahornsiroop
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten