KOTÁNYI Gemalen kaneel, 45 g

Een klassieker in de keuken

€ 3,39

(€ 75,33 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 45 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Praktisch, hersluitbaar glas
  • Verfijnt gebak, ontbijtgranen en rijstpudding

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Peperkoek, volgens oma's recept, 30 g

KOTÁNYI Gemalen kaneel, 45 g € 3,39 (€ 75,33 / kg)
KOTÁNYI Peperkoek, volgens oma's recept, 30 g € 2,89 (€ 96,33 / kg)
Totaalprijs: € 6,28
Beschrijving

Kaneel verrijkt vele gerechten, van de klassieke keuken tot exotische gerechten. KOTÁNYI's gemalen kaneel geeft je eten een aangenaam pittige en zoete smaak. Herkomst: Indonesië.

Gebruik:
Verfijnt rijst, gebak, desserts en recepten uit India, Marokko en het Caribisch gebied.

Art. nr.: XKY-KO-405501
Inhoud: 45 g
EAN: 9001414040553
Producentnummer: 405501
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Smaak: Zoet-kruidig
Ingrediënten

gemalen kaneel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Gemalen kaneel