KOTÁNYI Gemalen Kaneel, 100 g

Onmiskenbare geur

€ 3,29

(€ 32,90 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor zoete en hartige gerechten
  • Warme en kruidige smaak
  • Traditioneel kerstkruid

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Peperkoek, volgens oma's recept, 30 g

KOTÁNYI Gemalen Kaneel, 100 g € 3,29 (€ 32,90 / kg)
KOTÁNYI Peperkoek, volgens oma's recept, 30 g € 2,89 (€ 96,33 / kg)
Totaalprijs: € 6,18
Beschrijving

KOTÁNYI gemalen kaneel is een warme, zoet kruidige specerij die uitstekend geschikt is voor gebak en taarten. Het verfijnt rijstpudding, gebak en gerechten uit India, Marokko en het Caribisch gebied.

Art. nr.: XKY-KO-097801
Inhoud: 100 g
EAN: 9001414009789
Producentnummer: 097801
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Smaak: Zoet-kruidig
Ingrediënten

kaneel

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 846 / 202 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,2 g
Koolhydraten 17 g
  waarvan Suiker <0,5 g
Eiwitten 3 g
Zout 0 g

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Gemalen Kaneel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder