KOTÁNYI Gemalen Nootmuskaat, 18 g

Smaakvolle geur

€ 2,89

(€ 160,56 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 18 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Lekker bij kaassauzen en aardappelpuree
  • Veelzijdig te gebruiken
  • Lichte, kruidige smaak

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Biologische Gemalen Kaneel, 52 g

KOTÁNYI Gemalen Nootmuskaat, 18 g € 2,89 (€ 160,56 / kg)
KOTÁNYI Biologische Gemalen Kaneel, 52 g € 3,89 (€ 74,81 / kg)
Totaalprijs: € 6,78
Beschrijving

Nootmuskaat combineert smaakvolle, bitterzoete en kruidige tonen! KOTÁNYI's nootmuskaat is fijngemalen, waardoor het perfect te gebruiken is in veel verschillende gerechten.

Toepassing:

  • Heerlijk bij lichte sauzen, kaasfondue, spinazie, kool, aardappelen, peperkoek en glühwein.
Art. nr.: XKY-KO-153901
Inhoud: 18 g
EAN: 9001414015391
Producentnummer: 153901
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Smaak: Zoet-kruidig
Ingrediënten

nootmuskaat (gemalen)

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Gemalen Nootmuskaat