Küfferle Geluksbrenger Chocolade Paraplu's, 54 g

Voor een beetje geluk!

€ 4,89

(€ 90,56 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 54 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Heerlijke volle melkchocolade
  • Perfect als cadeau
  • Klaver stokje

Vaak samen gekocht met Manner Fijne Pralines, 150 g

Küfferle Geluksbrenger Chocolade Paraplu's, 54 g € 4,89 (€ 90,56 / kg)
Manner Fijne Pralines, 150 g € 2,49 (€ 16,60 / kg)
Totaalprijs: € 7,38
Beschrijving

Met deze heerlijke geluksbrenger kan het nieuwe jaar alleen maar succesvol zijn. Zoals gewoonlijk heerlijke en smeltzachte melkchocolade van Küfferle - de kleine parapluutjes die altijd zo onweerstaanbaar zijn geweest.

Art. nr.: XPI-LS-89022
Inhoud: 54 g
EAN: 9003600890225
Producentnummer: 89022
Merk: Küfferle
Provincie: Wenen
Sporen van: A - Gluten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Smaak: Melkchocolade, Nootachtig, Chocoladeachtig
Ingrediënten

suiker, cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, magere melkpoeder, 5,6 % Haselnüsse, emulgator (sojalecithine), geklaarde boter, aroma, 32 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade, 21 % minimale gehalte aan melkbestanddelen

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2366 / 565 kj / kcal
Vet 37 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 21 g
Koolhydraten 49 g
  waarvan Suiker 47 g
Eiwitten 8,2 g
Zout 0,24 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Küfferle Geluksbrenger Chocolade Paraplu's

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal