Kürbishof Koller Pompoenpitten Chocolade Rode Wijn, 80 g
Grote verscheidenheid voor snacks
€ 5,29
(€ 66,13 / kg, Incl. 6% BTW
varianten:
Kenmerken & Voordelen
- Zeer vers
- Om te knabbelen
- Afgemaakt met rode wijn
Beschrijving
Deze knapperige snacks zijn verrijkt met een verfijning van chocolade en rode wijn. Een unieke combinatie en een heerlijke afwisseling onder de knabbels.
| Art. nr.: | XPI-KK-1011 |
|---|---|
| Inhoud: | 80 g |
| EAN: | 9120017260394 |
| Producentnummer: | 1011 |
| Merk: | Kürbishof Koller |
| Producteigenschappen: | Alcoholisch |
| Provincie: | Stiermarken |
| Bewaarinstructies: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
Pompoenpitten, chocolade couverture (Cacaomassa, suiker, cacaoboter, magere melkpoeder, sojalecithine (E322)[1], vanille extract), suiker, zweigelt, 55 % minimaal cacaogehalte
- Emulgatoren
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2271,00 / 542,42 kj / kcal |
| Vet | 37,86 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 6,76 g |
| Koolhydraten | 23,63 g |
| waarvan Suiker | 16,22 g |
| Eiwitten | 23,6 g |
| Zout | 0,02 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kürbishof Koller Pompoenpitten Chocolade Rode Wijn
Populaire categorieën:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten