Kürbishof Koller Chocolade Sinaasappel Pompoenpitten, 80 g
Zachte verwerking
€ 4,58 € 5,09 -10%
(€ 57,25 / kg, Incl. 6% BTW
-
Kürbishof Koller
Geroosterde en Gezouten Pompoenpitten
Altijd uiterst vers!
€ 4,76 € 5,29(€ 59,50 / kg) -
Kürbishof Koller
Chocolade Sinaasappel Pompoenpitten
Zachte verwerking
€ 4,58 € 5,09(€ 57,25 / kg) -
-
Kürbishof Koller
Pompoenpitten Chocolade Rode Wijn
Grote verscheidenheid voor snacks
€ 4,76 € 5,29(€ 59,50 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Zorgvuldig verfijnd
- Fruitige ervaring
- Perfecte snack
Beschrijving
Zin in een fruitige chocolade-ervaring? Dan is deze snack perfect voor jou! Geniet van deze smakelijke pompoenpitten omhuld met fijne chocolade met sinaasappelsmaak.
| Art. nr.: | XPI-KK-1009 |
|---|---|
| Inhoud: | 80 g |
| EAN: | 9120017260370 |
| Producentnummer: | 1009 |
| Merk: | Kürbishof Koller |
| Provincie: | Stiermarken |
| Bewaarinstructies: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
Pompoenpitten, chocolade couverture (Cacaomassa, suiker, cacaoboter, magere melkpoeder, sojalecithine (E322)[1], vanille extract), suiker, sinaasappel olie, 52 % minimaal cacaogehalte
- Emulgatoren
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2277,58 / 543,99 kj / kcal |
| Vet | 37,98 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 6,79 g |
| Koolhydraten | 23,7 g |
| waarvan Suiker | 16,28 g |
| Eiwitten | 23,68 g |
| Zout | 0,02 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kürbishof Koller Chocolade Sinaasappel Pompoenpitten
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten