Napoli Dragee Keksi Melkchocolade, 150 g
De klassieker in een lichtere versie
€ 3,89
(€ 25,93 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voor liefhebbers van melkchocolade
- Knapperig en zacht smeltend van smaak
- Smaakt altijd goed
Beschrijving
De populaire creatie "Dragee Keksi Melkchocolade" van Napoli met het knapperige koekje omhuld met heerlijke melkchocolade is perfect voor liefhebbers van melkchocolade. Dit traditionele Oostenrijkse koekje in de lichtere versie verrukt sinds 2002 de smaakpapillen van jong en oud!
En zoals daar geldt ook hier: Kon ik maar stoppen...
| Art. nr.: | XPI-MA-1385 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 9015810001650 |
| Producentnummer: | 1385 |
| Merk: | Napoli |
| Provincie: | Wenen |
| Sporen van: | A - Gluten, F - Sojabonen, G - Melk |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren, Bewaren bij kamertemperatuur |
| Keurmerk & certificaten: | Fairtrade |
Ingrediënten
suiker, tarwebloem, melkpoeder, cacaoboter, zoet weipoeder, Cacaomassa, palmolie, Zetmeel, Glukose-Fruktose-Sirup, emulgator (soja lecithine), coating (Gummi Arabicum), bevochtiger (Sorbit), Zout, rijsmiddel (Natriumhydrogencarbonat, ammoniumbicarbonaat (E503ii)), Natürliche Aromen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2018 / 482 kj / kcal |
| Vet | 22 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 13 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| waarvan Suiker | 45 g |
| Eiwitten | 6,7 g |
| Zout | 0,45 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Oostenrijk, josef.manner.com/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Napoli Dragee Keksi Melkchocolade
2 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 6 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
6 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten