Naturprodukte Fuchs Popcorn met Melkchocolade, 80 g
Een onweerstaanbare combinatie
€ 3,39
(€ 42,38 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Knapperig en chocoladeachtig
- Regionale kwaliteit
- Heerlijk voor onderweg
Beschrijving
Deze snack van Naturprodukte Fuchs smaakt heerlijk knapperig en chocoladeachtig, en komt uit Vulkanland in Stiermarken. In deze regio staat kwaliteit hoog in het vaandel. Lekker en duurzaam snacken is het motto. Perfect voor een tv-avond thuis of om als kleinigheidje mee te nemen naar een toekomstig feestje.
| Art. nr.: | XPI-NFU-POP2 |
|---|---|
| Inhoud: | 80 g |
| EAN: | 9120119730191 |
| Producentnummer: | POP2 |
| Merk: | Naturprodukte Fuchs |
| Provincie: | Stiermarken |
| Bewaarinstructies: | Bewaren bij een kamertemperatuur lager dan 23 °C, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Smaak: | Melkchocolade, Zoet |
Ingrediënten
66 % melkchocolade (suiker, cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, lecithine (soja)[1], vanille extract), popcorn maïs, zonnebloemolie, 38 % minimaal cacaogehalte
- Emulgatoren
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2056 / 491 kj / kcal |
| Vet | 27,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 15,8 g |
| Koolhydraten | 53,2 g |
| waarvan Suiker | 27,6 g |
| Vezels | 1,3 g |
| Eiwitten | 8,1 g |
| Zout | 0,1 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Naturprodukte Fuchs Popcorn met Melkchocolade
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten