Naturprodukte Fuchs Popcorn met zout, 70 g
Snack uit Vulkanland
€ 2,49
(€ 35,57 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Stiermarkse kwaliteit
- Natuurlijk en heerlijk
- Ideaal voor tussendoor
Beschrijving
Deze heerlijke snack uit Vulkanland in Stiermarken is ideaal om de zoute trek te stillen. De popcorn smaakt natuurlijk en heerlijk, ideaal voor tussendoor of onderweg!
| Art. nr.: | XPI-NFU-POP1 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9120119730115 |
| Producentnummer: | POP1 |
| Merk: | Naturprodukte Fuchs |
| Provincie: | Stiermarken |
| Bewaarinstructies: | Bewaren bij een kamertemperatuur lager dan 23 °C, Beschermd tegen licht bewaren, Droog bewaren |
Ingrediënten
85 % popcorn maïs, zonnebloemolie, Meersalz
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1687 / 403 kj / kcal |
| Vet | 17,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,4 g |
| Koolhydraten | 53,8 g |
| waarvan Suiker | 1,3 g |
| Vezels | 12,9 g |
| Eiwitten | 7,3 g |
| Zout | 0,6 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Naturprodukte Fuchs Popcorn met zout
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten