Naturprodukte Fuchs Polenta uit Vulkanland, Grof (600 g)
Ideaal voor het maken van Stiermarkse Sterz
€ 3,22 € 3,39 -5%
(€ 5,37 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Glutenvrij
- Gemaakt van Stiermarkse maïs
- Veelzijdig te gebruiken
Beschrijving
De polenta uit Vulkanland van Naturprodukte Fuchs is perfect voor het maken van Stiermarkse Sterz. Het gerecht wordt standaard gegeten met champignonsoep.
| Art. nr.: | XPI-NFU-MAIS3 |
|---|---|
| Inhoud: | 600 g |
| EAN: | 9120119730078 |
| Producentnummer: | MAIS3 |
| Merk: | Naturprodukte Fuchs |
| Producteigenschappen: | Glutenvrij |
| Provincie: | Stiermarken |
| Sporen van: | A - Gluten, F - Sojabonen |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
100 % polenta
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1449 / 346 kj / kcal |
| Vet | 0,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,05 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan Suiker | 1,2 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 0 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Naturprodukte Fuchs vulkanische land polenta
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten