Österreichische Bergkräuter Biologische 4-seizoenen thee, 40 g

Een stimulerende, kruidige theemelange

€ 3,89

(€ 97,25 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 g

Op voorraad vanaf 08. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 13. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verfrissend citroenachtig
  • Erg pittig

Vaak samen gekocht met Österreichische Bergkräuter Biologische ontbijtthee, Los, 45g

Österreichische Bergkräuter Biologische 4-seizoenen thee, 40 g € 3,89 (€ 97,25 / kg)
Österreichische Bergkräuter Biologische ontbijtthee, Los, 45g € 3,99 (€ 88,67 / kg)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

Met de verfrissende, citroenachtige smaak van citroenmelisse, gecombineerd met tijm, vlierbessen en de licht stimulerende rozemarijn, begeleidt deze pittig smakende theemengeling je door alle seizoenen heen.

Tips & voorbereiding
Voor een gezonde thee neem je 1 theelepel kool en zet je deze hoeveelheid met 1/4 l kokend water. Dek af en laat 3 tot 5 minuten staan.

Art. nr.: XPI-OEB-2084
Inhoud: 40 g
EAN: 9002902020842
Producentnummer: 2084
Merk: Österreichische Bergkräuter
Provincie: Opper-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Smaak: Fris, Citroenachtig
Keurmerk & certificaten: Gecertificeerd biologisch, kbA - gecontroleerde biologische teelt
Ingrediënten

melisse[1], Thymian[1], vlierbloesem[1], rozemarijn[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Oostenrijk, www.bergkraeuter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Österreichische Bergkräuter Biologische 4-seizoenen thee

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder