Österreichische Bergkräuter Biologische BBQ Grill Rub Kruidenmix, 50 g

Met ui, tomaten, paprika, koriander & knoflook

€ 4,49

(€ 89,80 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 g

Op voorraad vanaf 08. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 13. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor marinades
  • Perfect op smaak brengen
  • Harmonieuze smaak

Vaak samen gekocht met Österreichische Bergkräuter Biologisch Steak Kruidenpreparaat rundvlees, wild en varkensvlees - molen, 100 g

Österreichische Bergkräuter Biologische BBQ Grill Rub Kruidenmix, 50 g € 4,49 (€ 89,80 / kg)
Österreichische Bergkräuter Biologisch Steak Kruidenpreparaat rundvlees, wild en varkensvlees - molen, 100 g € 10,34 (€ 103,40 / kg)
Totaalprijs: € 14,83
Beschrijving

Met het BBQ Grill Rub kruidenpreparaat tover je in een handomdraai heerlijke marinades voor je vlees op tafel. Het mengsel is op smaak gebracht met onder andere tomatenvlokken, ui, paprikapoeder, knoflook en koriander en kruidt je vlees perfect.

Tip: Wrijf het vlees de avond van tevoren of ten minste 1 uur in met de kruiden voordat, zet het in de koelkast en leg het daarna direct op de hete barbecue of in grilpan.

Art. nr.: XPI-OEB-6108
Inhoud: 50 g
EAN: 9002902061081
Producentnummer: 6108
Merk: Österreichische Bergkräuter
Producteigenschappen: Vrij van kunstmatige smaakstoffen
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Smaak: Kruidig
Keurmerk & certificaten: Austria Bio Garantie, EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

natuurlijk zout, niet gejodeerd, rohrzucker[1], tomatenvlokken[1], uien poeder[1], paprika poeder[1], gemalen koriander[1], knoflookpoeder[1], korianderbladeren[1], Thymian[1], citroenschil poeder[1], oregano[1], gemalen zwarte peper[1], Chilli[1]

  1. biologisch
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Oostenrijk, www.bergkraeuter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Österreichische Bergkräuter Biologische BBQ Grill Rub Kruidenmix