Österreichische Bergkräuter Biologische Lavas, 20 g

Zeer intense kruiden

€ 2,69

(€ 134,50 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Spaarzaam gebruiken
  • Optimaal voor soepen en sauzen
  • Oorsprong in Perzië

Vaak samen gekocht met Österreichische Bergkräuter Soep Kruiden, 250 g

Österreichische Bergkräuter Biologische Lavas, 20 g € 2,69 (€ 134,50 / kg)
Österreichische Bergkräuter Soep Kruiden, 250 g € 9,59 (€ 38,36 / kg)
Totaalprijs: € 12,28
Beschrijving

De oorsprong van lavas ligt in Perzië, maar tegenwoordig is de populariteit ervan verspreid over Zuid-Europa en Noord-Europa. Wegens zijn bijzonder intense kruidende kracht mag lavas slechts spaarzaam worden gebruikt. Het wordt vooral gebruikt voor soepen, sauzen, stoofschotels en gerechten met groenten.

Art. nr.: XPI-OEB-5007
Inhoud: 20 g
EAN: 9002902050078
Producentnummer: 5007
Merk: Österreichische Bergkräuter
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers, Vrij van kunstmatige smaakstoffen
Provincie: Opper-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Smaak: Intens, Kruidig
Keurmerk & certificaten: AT-BIO-301, Austria Bio Garantie, EU Bio-Zegel, EU- / Niiert-EU Bio Label, kbA - gecontroleerde biologische teelt
Ingrediënten

lavas[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Oostenrijk, www.bergkraeuter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Österreichische Bergkräuter Biologische Lavas

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling