Österreichische Bergkräuter Biologische Nana Munt, 40 g

mentholvrij

€ 3,79

(€ 94,75 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 g

Op voorraad vanaf 08. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 13. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heerlijke thee
  • Van biologische landbouw

Vaak samen gekocht met Österreichische Bergkräuter Biologische ontbijtthee, Los, 45g

Österreichische Bergkräuter Biologische Nana Munt, 40 g € 3,79 (€ 94,75 / kg)
Österreichische Bergkräuter Biologische ontbijtthee, Los, 45g € 3,99 (€ 88,67 / kg)
Totaalprijs: € 7,78
Beschrijving

Nana-munt, waarvan de geur sterk doet denken aan het "groene muntaroma" van kauwgom, bevat essentiële olie die, in tegenstelling tot pepermunt, mentholvrij is, maar veel carvon bevat (zoals in karwij).

Voorbereiding:
Voor een gezonde thee neem je een theelepel kool en zet je deze hoeveelheid met 1/4 l kokend water. Dek af en laat 3 tot 5 minuten staan.

Art. nr.: XPI-OEB-3026
Inhoud: 40 g
EAN: 9002902030261
Producentnummer: 3026
Merk: Österreichische Bergkräuter
Provincie: Opper-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Smaak: Fris
Keurmerk & certificaten: AT-BIO-301, Austria Bio Garantie, EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

nanamint[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Oostenrijk, www.bergkraeuter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Österreichische Bergkräuter Biologische Nana Munt