PLANET PURE Glasreiniger, 500 ml

Voor helder zicht

€ 3,19

(€ 6,38 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Tegen vuil & strepen
  • Streeploze glans
  • Zonder microplastics

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel, 510 ml

PLANET PURE Glasreiniger, 500 ml € 3,19 (€ 6,38 / L)
PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel, 510 ml € 6,09 (€ 11,94 / L)
Totaalprijs: € 9,28
Beschrijving

De Glasreiniger reinigt ramen, spiegels en andere glazen oppervlakken in huis zonder strepen achter te laten. De palmolievrije formule bestaat voor 100% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong en verwijdert vuil zoals vingerafdrukken snel door eenvoudig opsprayen en nawrijven. Het in Oostenrijk geproduceerde product bevat biologische etherische oliën die tijdens het gebruik een subtiele lavendelgeur verspreiden.

Toepassing:

  • Zet de sproeikop van Stop op Sprayen.
  • Reinig sterk vervuilde oppervlakken vooraf.
  • Spray de glasreiniger spaarzaam op en wrijf na met een pluisvrije doek.

Let op:
Niet geschikt voor gebruik op acrylglas en lcd- of plasmaschermen.

Art. nr.: XBO-PP-RG500
Inhoud: 500 ml
EAN: 9120001461486
Producentnummer: RG500
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Dierproefvrij, Palmolie-vrij, GMO-vrij, Vrij van kunstmatige geurstoffen, Sulfaatvrij, Vrij van microplastics
Provincie: Vorarlberg
Reinigingseffect: Tegen strepen, Tegen vuil
Keurmerk & certificaten: Ecogarantie, V-Label vegan
Samenstelling

< 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen[1], geurstoffen[1] (linalool[2])

  1. van natuurlijke oorsprong
  2. Bestanddeel van natuurlijke oliën
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P210 - Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
  • P303+P361+P353 - BIJ CONTACT MET DE HUID (of het haar): verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken. Huid met water afspoelen [of afdouchen].
  • P405 - Achter slot bewaren.

Gevaarinstructies:

  • H226 - Ontvlambare vloeistof en damp.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Glasreiniger