Röck Naturprodukte Marmot Zalf, 250 ml

Een oud huismiddeltje

€ 32,49

(€ 129,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Dagelijkse verzorging
  • Ideaal na het sporten
  • Natuurlijke guer

Vaak samen gekocht met DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml

Röck Naturprodukte Marmot Zalf, 250 ml € 32,49 (€ 129,96 / L)
DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml € 6,89 (€ 27,56 / L)
Totaalprijs: € 39,38
Beschrijving

Deze tradiotionele zalf uit de Alpen is gemaakt van marmottenvet.

Gebruik:

  • Breng aan op de huid en masseer zachtjes in.
  • Kan gebruikt worden na inspannende activiteiten.
Art. nr.: NR-R-1-01-105
Inhoud: 250 ml
EAN: 9120019522322
Producentnummer: R-1-01-105
Merk: Röck Naturprodukte
Huidtype: Voor elk huidtype
Provincie: Salzburg
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Triceteareth-4 Phosphate, Glycerin, Glyceryl Stearate Se, Glyceryl Stearate, Marmot Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Camphor, Carbomer, Triethanolamine, Menthol, Tocopherol (Vitamin E), Glycerin Soja Oil, Methylsalicylat, Decylene Glycol, Caprylyl Glycol, Pinus Mugo, Limonene

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

5 recensies in Nederlands voor Röck Naturprodukte Marmot Zalf

7 recensies in andere talen

4,9 van 5 sterren
5 Sterren
14 (93%)
4 Sterren
1 (6%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

15 beoordelingen
5 recensies in het Nederlands
7 recensies in andere talen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder