SAINT CHARLES Stress Guard Kamerspray, 100 ml

Met natuurlijke etherische oliën

€ 22,99

(€ 229,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor het parfumeren van ruimtes
  • 100% natuurlijke etherische oliën
  • Uit goed bewaarde receptuur

Vaak samen gekocht met Seiferei Kamergeur Weidekruiden, 200 ml

SAINT CHARLES Stress Guard Kamerspray, 100 ml € 22,99 (€ 229,90 / L)
Seiferei Kamergeur Weidekruiden, 200 ml € 50,49 (€ 252,45 / L)
Totaalprijs: € 73,48
Beschrijving

Met deze mix van puur natuurlijke etherische oliën staat niets een positieve en ontspannen aromatherapie in de weg.

Met waardevolle kruiden:

  • Wierook
  • Lavendel
  • Scharlei.

Gebruik:

  • Spray simpelweg 3-4 pompjes rechtstreeks in de kamer.

Kenmerken:

  • 100% natuurlijk, zonder toevoegingen
  • Uitsluitend van biologische kwaliteit (kbA)
  • Ideaal voor aromatherapie

Tips:

  • Buiten bereik van kinderen houden.
  • Bewaar op kamertemperatuur.
Art. nr.: XEC-SCH-AEAP09S-100
Inhoud: 100 ml
EAN: 9120085860953
Producentnummer: AEAP09S-100
Merk: SAINT CHARLES
Producteigenschappen: Gereduceerd plastic, Biologisch
Provincie: Wenen
Keurmerk & certificaten: Austria Bio Garantie
Ingrediënten

Alcohol[1], drinkwater, Lavendel[1], Wierook[1], Rose Geranium[1], Ylang Ylang[1], Bergamot[1], Muskaatsalie[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: gevaar

Veiligheidsinstructies:

  • P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden.
  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P210 - Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
  • P302 + P352 - In geval van contact met de huid: Wassen met veel zeep / water.
  • P333+P313 - Bij huidirritatie of uitslag: een arts raadplegen.
  • P501 - Inhoud / container afvoeren voor verwijdering volgens lokale / nationale voorschriften.

Gevaarinstructies:

  • H225 - Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • H317 - Kan een allergische huidreactie veroorzaken.
  • H412 - Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
Juridische informatie
Fabrikant: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Oostenrijk, office@saint-charles.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SAINT CHARLES Stress Guard Kamerspray

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder