Schadler Pompoenknabbelzaden "Chocolade Chili", 60 g
Voor een gezellige avond
€ 3,69
(€ 61,50 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gezonde hapjes
- Scherpe smaak
Beschrijving
Voor iedereen die het een beetje heter wil! Een gezonde snack voor een gezellige avond.
| Art. nr.: | XPI-SCH-1052 |
|---|---|
| Inhoud: | 60 g |
| EAN: | 9120063064113 |
| Producentnummer: | 1052 |
| Merk: | Schadler |
| Provincie: | Stiermarken |
| Bewaarinstructies: | Beschermd tegen geuren bewaren, Koel, droog & donker bewaren |
| Smaak: | Aromatisch, Mild-pittig, Nootachtig, Chocoladeachtig |
Ingrediënten
geroosterde pompoenpitten, suiker, melkchocolade (suiker, melkpoeder, cacaoboter, Cacaomassa, room poeder, hazelnoot massa, sojalecithine (E322), vanille smaak), Chilli
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2303 / 550 kj / kcal |
| Vet | 30,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 11,9 g |
| Koolhydraten | 25,6 g |
| waarvan Suiker | 24,7 g |
| Vezels | 2,8 g |
| Eiwitten | 23,5 g |
| Zout | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Manfred & Elisabeth Schadler, Hirsdorf 23, 8342, Gnas, Oostenrijk, online-bauernladen.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Schadler Pompoenknabbelzaden "Chocolade Chili"
1 recensie in een andere taal
4,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 2 | (100%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten