Schadler Pompoenpitolie BGA rond blikje, 1 L
Al het goede van op de boerderij
€ 23,49
(€ 23,49 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vanuit het zuidoosten van Stiermarken
- Nootachtige smaak
- Handige verpakking
Beschrijving
Het goede ronde blikje pompoenpitolie BGA van Schadler uit Zuidoost-Stiermarken is nootachtig omdat het is gemaakt van de pitten van de Stiermarkse oliepompoen. Praktisch verpakt in blik.
Een genot op salades en desserts !
| Art. nr.: | XPI-SCH-1062 |
|---|---|
| Inhoud: | 1 L |
| EAN: | 9120063065035 |
| Producentnummer: | 1062 |
| Merk: | Schadler |
| Producteigenschappen: | Natuurlijk |
| Provincie: | Stiermarken |
| Bewaarinstructies: | Beschermd tegen geuren bewaren, Koel, droog & donker bewaren |
| Smaak: | Aromatisch, Romig, Nootachtig |
| Keurmerk & certificaten: | g.g.A. |
Ingrediënten
100 % pompoenzaadolie
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3467 / 828 kj / kcal |
| Vet | 92 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 17 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Manfred & Elisabeth Schadler, Hirsdorf 23, 8342, Gnas, Oostenrijk, online-bauernladen.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Schadler Pompoenpitolie BGA rond blikje
4 recensies in andere talen
4,5 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 8 | (80%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (10%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 1 | (10%) |
10 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 4 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten