Soletti Goldfish Kaas, 100 g
Knapperige snack met kaassmaak
€ 2,89
(€ 28,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Geproduceerd in Oostenrijk
- Goudbruin gebakken
- Ideaal als snack voor een feestje
Bijpassend
Beschrijving
| Art. nr.: | KEL-10002244 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9000159743309 |
| Producentnummer: | 10002244 |
| Merk: | Soletti |
| Producteigenschappen: | Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder smaakversterkers, Palmolie-vrij |
| Provincie: | Stiermarken |
| Sporen van: | N - Sesamzaadjes |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Goldfish Kaas
tarwebloem, Koolzaadolie, suiker, 3,5 % Kaaspoeder, Zout, rijsmiddel (ammoniumbicarbonaat, Natriumhydrogencarbonat), Weipoeder, natuurlijk aroma, Maltodextrin, peper
Voedingswaarde
Goldfish Kaas
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1859 / 444 kj / kcal |
| Vet | 18 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,1 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| waarvan Suiker | 6,3 g |
| Vezels | 3,1 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 2,8 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Soletti Goldfish Kaas
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten