Soletti Goldfish Sesam, 100 g
Snackkoekjes met sesamzaadjes
€ 2,89
(€ 28,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Goudbruin gebakken
- Gemaakt in Oostenrijk
- Met een typische luchtbel
Bijpassend
Beschrijving
| Art. nr.: | KEL-10002246 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9000159745402 |
| Producentnummer: | 10002246 |
| Merk: | Soletti |
| Producteigenschappen: | Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder smaakversterkers, Palmolie-vrij |
| Provincie: | Stiermarken |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Goldfish Sesam
tarwebloem, Koolzaadolie, suiker, maanzaad, 6 % sesam, rijsmiddel (ammoniumbicarbonaat, Natriumhydrogencarbonat), Weipoeder, Karnemelkpoeder
Voedingswaarde
Goldfish Sesam
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1905 / 455 kj / kcal |
| Vet | 19 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,7 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan Suiker | 6,1 g |
| Vezels | 4,3 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 2,8 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Soletti Goldfish Sesam
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten