Seiferei Natuurzeep Galant, 120 g

Bloemrijke magie voor de handen

€ 14,09

(€ 117,42 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 120 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 100% essentiële oliën
  • Uniek
  • Hand-gekookt

Vaak samen gekocht met Sisi and Joe Bath and Shower Gel, 200 ml

Seiferei Natuurzeep Galant, 120 g € 14,09 (€ 117,42 / kg)
Sisi and Joe Bath and Shower Gel, 200 ml € 5,99 (€ 29,95 / L)
Totaalprijs: € 20,08
Beschrijving

De zacht bloemige natuurlijke zeep is geparfumeerd met 100% essentiële oliën. De samenstelling van de geurcomponenten bloemen, ylang ylang en palmarosa is samengesteld in een 120g handgekookte zeep en met de hand genaaid in zwart natuurlijk papier. Hierdoor kan de zeep ook na het verpakken blijven rijpen. Elke zeep is uniek en onvergelijkbaar - ook in zijn geursamenstelling!

Ingrediënten: Bloemen, Ylang Ylang, Palmarosa

Art. nr.: SEI-00025
Inhoud: 120 g
Producentnummer: 303
Merk: Seiferei
Huidtype: Voor elk huidtype
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cera Alba (Beeswax), Vitis Vinifera Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Aqua, Sodium Hydroxyde, Geraniol, Linalool, Limonene

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Seiferei Natuurzeep Galant

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder