Spezi SPEZI Orange 0,33l, 330 ml
Deze fruitige drank brengt je terug naar je kindertijd
€ 0,99
(€ 3,00 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fruitig brutaal
- Co2 neutraal
- Geproduceerd in Oostenrijk
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Met zijn lange traditie wordt Spezi in Oostenrijk als een tijdloze klassieker beschouwd. De roots van de Spezi Cola mixdrank worden geëerd door de fruitig-brutale sinaasappelsmaak. De onmiskenbare mix van Spezi-ingrediënten katapulteert lang gevestigde Spezi-liefhebbers terug naar hun kindertijd en tegelijkertijd krijgt de jongere clientèle waar voor hun geld.
Daarnaast wordt Spezi in Oostenrijk CO2-neutraal geproduceerd, is het gemaakt met echt vruchtensap en is het ook nog eens vegan gecertificeerd.
| Art. nr.: | Xal-ADSP-701003-Einzel |
|---|---|
| Inhoud: | 330 ml |
| EAN: | 9015160106364 |
| Producentnummer: | 701003-Einzel |
| Merk: | Spezi |
| Provincie: | Wenen |
Ingrediënten
drinkwater, suiker, 5 % Orangensaft aus Orangensaftkonzentrat, kooldioxide, citroensapconcentraat, zuurteregelaar citroenzuur, kleurstof ammoniumsulfiet karamel, antioxidant ascorbinezuur, natuurlijke sinaasappelsmaak met andere natuurlijke aroma's, aroma: natuurlijke cafeïne. zonder conserveringsmiddelen. zonder fosforzuur. zonder zoetstoffen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 142 / 34 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 10,4 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor SPEZI Orange 0,33l
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten