STAUD‘S Abrikoos Chutney, 130 g
50% heerlijke abrikozen
€ 5,19
(€ 39,92 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Geweldige grill-metgezel
- Fruitig van smaak
- Heerlijk bij kaas, vis en vlees
Beschrijving
De heerlijke chutney MARILLE van STAUD'S past dankzij de typische abrikozensmaak bijzonder goed bij de meest uiteenlopende gerechten!
Te combineren met:
- kaas
- gebakken en gekookt vlees
- fondue
- ham
| Art. nr.: | XPI-STD-510002 |
|---|---|
| Inhoud: | 130 g |
| EAN: | 9008400301988 |
| Producentnummer: | 510002 |
| Merk: | STAUD‘S |
| Producteigenschappen: | Biologisch |
| Provincie: | Wenen |
Ingrediënten
50 % abrikozen, ui, suiker, witte wijnazijn, rozijnen, gember, Zout, Kruiden, ascorbinezuur (E300)[1]
- Antioxidant
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 444 / 106 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| waarvan Suiker | 23 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0,5 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor STAUD‘S Abrikoos Chutney
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten