STAUD‘S Biologische Roomhoning uit Oostenrijk, 300 g

Biologische kwaliteit uit Oostenrijk

€ 9,19

(€ 30,63 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 g

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Van gecontroleerde biologische landbouw
  • Zoet en romig van smaak
  • Goudgeel van kleur

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Venusberg Abrikozen Fruit Spread - Limited Edition, 250 g

STAUD‘S Biologische Roomhoning uit Oostenrijk, 300 g € 9,19 (€ 30,63 / kg)
STAUD‘S Venusberg Abrikozen Fruit Spread - Limited Edition, 250 g € 6,59 (€ 26,36 / kg)
Totaalprijs: € 15,78
Beschrijving

STAUD'S biologische roomhoning is heerlijk romig en onweerstaanbaar zoet tegelijk. Dankzij de bezige bijen zorgt de honing voor een aangename zoetheid, of het nu in muesli, op een stukje brood of gewoon in een kopje thee is!

Art. nr.: XPI-STD-260502
Inhoud: 300 g
EAN: 9008400305849
Producentnummer: 260502
Merk: STAUD‘S
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Wenen
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Waarschuwingen: Niet geschikt voor baby's jonger dan 12 maanden.
Ingrediënten

honing[1]

  1. biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1264 / 302 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 75 g
  waarvan Suiker 75 g
Eiwitten <0,5 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Biologische Roomhoning uit Oostenrijk

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling