STAUD‘S Bloedsinaasappel Vruchtenspread met Fruitpunch - Limited Edition, 250 g
Zonnige balsem voor de ziel met rijke fruitige tonen
€ 5,93 € 6,59 -10%
(€ 23,72 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van Siciliaanse bloedsinaasappelen
- Met sinaasappelschil
- Bevat alcohol
Beschrijving
Deze voortreffelijke fruitpasta van bloedsinaasappel troost je op koude, grijze ochtenden met zijn vrolijke karakter en heerlijke aroma's van zonnige klimaten! Gelimiteerde beschikbaarheid. Het wordt geleverd in een praktische glazen pot met schroefdop, 250 gram.
Let op: bevat alcohol en bloedsinaasappelschil.
| Art. nr.: | XPI-STD-250109 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9008400307775 |
| Producentnummer: | 250109 |
| Merk: | STAUD‘S |
| Producteigenschappen: | Alcoholisch |
| Provincie: | Wenen |
| Bewaarinstructies: | Na openen in de koelkast bewaren en binnen enkele dagen consumeren |
| Smaak: | Fruitig-zoet, Zoet-kruidig |
Ingrediënten
suiker, 45 % fruit (sinaasappels, bloedsinaasappelsapconcentraat), 1,5 % fruit punch, pectine[1], vanillebonen poeder
- Geleermiddel
Gemaakt met 45 g fruit per 100 g.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 955 / 228 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| waarvan Suiker | 55 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor STAUD‘S Bloedsinaasappel Vruchtenspread met Fruitpunch - Limited Edition
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
Nieuwe producten:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten