STAUD‘S Compote - Geroosterde Pruimen, 314 ml
Geroosterde pruimen
€ 7,69
(€ 24,49 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 85% pruimen
- Verfijnd met kruiden
- Bijzonder fruitig
Beschrijving
| Art. nr.: | XPI-STD-310013 |
|---|---|
| Inhoud: | 314 ml |
| EAN: | 90084577 |
| Producentnummer: | 310013 |
| Merk: | STAUD‘S |
| Provincie: | Wenen |
| Bewaarinstructies: | Na opening in de koelkast bewaren |
Ingrediënten
85 % Pruimen, suiker, citroensapconcentraat, aronia-sapconcentraat, Kruiden
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 423 / 101 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| waarvan Suiker | 21 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor STAUD‘S Compote - Geroosterde Pruimen
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten