STAUD‘S Kersenpepers - Erg Heet, Zoet-Zuur, 228 ml

Onweerstaanbaar heet

€ 4,89

(€ 21,45 / L, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 228 ml

Op voorraad vanaf 13. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Scherp aroma
  • Traditionele productie
  • Van hoge kwaliteit

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Ingelegde Komkommers Zoet-zuur, 580 ml

STAUD‘S Kersenpepers - Erg Heet, Zoet-Zuur, 228 ml € 4,89 (€ 21,45 / L)
STAUD‘S Ingelegde Komkommers Zoet-zuur, 580 ml € 3,89 (€ 6,71 / L)
Totaalprijs: € 8,78
Beschrijving

Voor iedereen die geen genoeg kan krijgen van de vurige smaak, zijn er hier Staud's hete kersenpepers! Met hun pittigheid passen ze perfect bij milde gerechten en zijn ze een prachtige aanvulling op koude gerechten of snacks. De bijzondere lekkernij bestaat uit de beste ingrediënten en wordt geleverd in een hersluitbare pot.

Art. nr.: XPI-STD-110009
Inhoud: 228 ml
EAN: 90084393
Producentnummer: 110009
Merk: STAUD‘S
Provincie: Wenen
Ingrediënten

kersen peperoni, azijn van alcohol (zuivere gistingsazijn) suiker, Zout

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 373 / 89 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren <0,1 g
Koolhydraten 17 g
  waarvan Suiker 7,3 g
Eiwitten 3,2 g
Zout 2,4 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Kersenpepers - Erg Heet, Zoet-Zuur

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling