STAUD‘S Wilde bessenjam van oma Staud, 225 g

Bosbessen, Bramen, Frambozen & Aardbeien

€ 3,39

(€ 15,07 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 225 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Jam met meerdere vruchten
  • Met 4 bessensoorten
  • Fruitige smaak

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Aarbeienjam van oma Staud, 225 g

STAUD‘S Wilde bessenjam van oma Staud, 225 g € 3,39 (€ 15,07 / kg)
STAUD‘S Aarbeienjam van oma Staud, 225 g € 3,39 (€ 15,07 / kg)
Totaalprijs: € 6,78
Beschrijving

De bosbessen-multivruchtenjam van oma Staud bestaat uit bosbessen, bramen, frambozen en aardbeien. De fruitige smaak is perfect op elke boterham - voor iedereen die van een zoet begin van de dag houdt!

Art. nr.: XPI-STD-240073
Inhoud: 225 g
EAN: 9008400309489
Producentnummer: 240073
Merk: STAUD‘S
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Smaak: Fruitig-zoet, Bessen
Ingrediënten

fruit (bosbessen, bramen, aardbeien, frambozen), suiker, citroensapconcentraat, pectine[1]

  1. Geleermiddel
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 976 / 233 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 55 g
  waarvan Suiker 55 g
Eiwitten 0,6 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Wilde bessenjam van oma Staud

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder