Styx Aloë Vera douchegel, 30 ml

Aloë Vera voor reiniging met intensief vocht

€ 2,69

(€ 89,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Veganistisch
  • Ideaal voor de droge en gevoelige huid
  • Intens hydraterend

Vaak samen gekocht met Styx 4 in 1 Zeep, 250 ml

Styx Aloë Vera douchegel, 30 ml € 2,69 (€ 89,67 / L)
Styx 4 in 1 Zeep, 250 ml € 5,59 (€ 22,36 / L)
Totaalprijs: € 8,28
Beschrijving

De veganistische aloë vera douchegel van STYX verwent de huid met intens vocht met zijn aangenaam milde geur en is daarom bijzonder geschikt voor het reinigen van de gevoelige en droge huid!

Art. nr.: XEC-STX-18087
Inhoud: 30 ml
EAN: 9004432180874
Producentnummer: 18087
Merk: Styx
Huidtype: Gevoelige huid, Droge huid
Producteigenschappen: Veganistisch
Provincie: Neder-Oostenrijk
Keurmerk & certificaten: ECOCERT - Cosmos Natural
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Maris Sal, Glycerin, Glyceryl Oleate, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract[1], Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Linalool, Citronellal

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Oostenrijk, office@styx.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Styx Aloë Vera douchegel