Styx Haarampullen met Biologische Cafeïne, 20 ml

Veerkrachtverhogende zorg vanaf de wortels

€ 14,93 € 16,59 -10%

(€ 746,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor haaruitval
  • Versterkt en stabiliseert het haar
  • Heeft een activerend effect

Vaak samen gekocht met Styx Kruidentuinshampoo met biologische cafeïne, 200 ml

Styx Haarampullen met Biologische Cafeïne, 20 ml € 14,93 (€ 746,50 / L)
Styx Kruidentuinshampoo met biologische cafeïne, 200 ml € 14,93 (€ 74,65 / L)
Totaalprijs: € 29,86
Beschrijving

Deze haarampullen versterken het haar vanaf de wortel. Cafeïne heeft een activerend effect en stimuleert de doorbloeding van de hoofdhuid.

Toepassing:

  • Als kuur van 10 dagen op de hoofdhuid aanbrengen en eenmaal per dag inmasseren (voor vochtig of droog haar). Niet spoelen!
  • Ga na een maand door met de behandeling met één ampul per week.
Art. nr.: XEC-STX-14549
Inhoud: 20 ml
EAN: 9004432145491
Producentnummer: 14549
Merk: Styx
Haartype: Uitvallend haar
Producteigenschappen: Veganistisch, Biologisch
Provincie: Neder-Oostenrijk
Cosmetisch effect: Versterkend
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Caffeine[1], Xanthan Gum, Polyglyceryl -10 Laurate, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Malaleuca Alternifolia (Teebaum) Oil, Limonene, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citricacid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Oostenrijk, office@styx.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Styx Haarampullen met Biologische Cafeïne

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder