Styx Winterharmonie Hand- & Voetbalsem, 30 ml

Rijke cosmetica voor de gestreste huid

€ 5,89

(€ 196,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Zorgt voor regeneratie
  • Met vanille-sinaasappelgeur

Vaak samen gekocht met Styx Shea Butter Hand Cream, 70 ml

Styx Winterharmonie Hand- & Voetbalsem, 30 ml € 5,89 (€ 196,33 / L)
Styx Shea Butter Hand Cream, 70 ml € 11,69 (€ 167,00 / L)
Totaalprijs: € 17,58
Beschrijving

Deze zachte balsem verwent handen en voeten met hemelse verzorging. Rijke macadamia- en amandelolie, gecombineerd met voedende sheaboter en hydraterende aloë vera regenereren zelfs de gestreste huid en maken haar weer heerlijk soepel. De delicate geur van zoete vanille en fruitige sinaasappel omhult de zintuigen en geeft een gevoel van geborgenheid en warmte.

Art. nr.: XEC-STX-16343
Inhoud: 30 ml
EAN: 9004432163433
Producentnummer: 16343
Merk: Styx
Huidtype: Veeleisende huid, Voor elk huidtype, Gevoelige huid
Producteigenschappen: Veganistisch
Provincie: Neder-Oostenrijk
Cosmetisch effect: Geurig, Hydraterend, Verzorgend, Regenererend
Keurmerk & certificaten: ECOCERT - Cosmos Natural
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Macadamia Ternifolia Seed Oil[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Xylose, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Cetearylalcohol, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Parfum[1], C15-19 Alkane, Coco Caprylate/Caprate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Benzyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Citrus Sinensis (Orange) Peel Oil, Limonene, Vanillin, Dehydroacetic Acid, Benzaldehyde, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Pinene, Citric Acid, Terpineol, Citral

  1. Parfum van natuurlijke oorsprong
  2. Ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Oostenrijk, office@styx.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Styx Winterharmonie Hand- & Voetbalsem

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder