Zotter Schokoladen Bio Nikolo & Krampus Hohlfiguren Milchschoko & Karamell, 80 g

Bio Nikolo & Krampus Hohlfiguren Milchschoko & Karamell

€ 9,59

(€ 119,88 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 80 g

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Zoete melkchocolade met 40% cacao
  • Gemarmerd met karamelcouverture
  • Biologische & Fairtrade-gecertificeerde kwaliteit

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g

Zotter Schokoladen Bio Nikolo & Krampus Hohlfiguren Milchschoko & Karamell, 80 g € 9,59 (€ 119,88 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g € 6,59 (€ 65,90 / kg)
Totaalprijs: € 16,18
Beschrijving

Haal dierbare jeugdherinneringen op met de Zotter Schokolade Bio Nikolo & Krampus Hohlfiguren Milchschoko & Karamell, een onweerstaanbare chocolad creatie die oude tradities op de lekkerste manier tot leven brengt.

Highlights:

  • Twee traditionele personages verenigd in één figuur
  • Goudgele, zoete karameldecoratie
  • Zacht smeltende, romige lekkernij
  • Afmetingen van de figuur (zonder verpakking): b: 83 x h: 140 x d: 35 mm

Productbeschrijving in detail:

Geniet van pure gezelligheid, gegoten in verfijnde chocolade. De basis van fluweelzachte melkchocolade smelt heerlijk op de tong en verspreidt een milde cacaosmaak. Fijne accenten van goudgele karamelcouverture zorgen voor zoete smaakaccenten die het aroma perfect afronden en doen denken aan warme karamelsnoepjes.

Maak pakjesavond compleet met deze liefdevol vormgegeven figuur, waarin zowel het vriendelijke gezicht van Sinterklaas als de roe van Krampus gedetailleerd zijn uitgewerkt. Heerlijk om te delen of cadeau te geven, en ook perfect als feestelijk element voor creatieve kerstdecoraties op het bord.


Art. nr.: XPI-ZSM-18995
Inhoud: 80 g
EAN: 9006403091448
Producentnummer: 18995
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Alcoholvrij
Sporen van: A - Gluten, E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], gekarameliseerde melkpoeder[2] (12 % magere melkpoeder[2], suiker[2]), melkpoeder[2], Cacaomassa[1], magere melkpoeder[2], hele rietsuiker[1], emulgator[2] (sojalecithine), vanillebonen poeder[1], Steenzout, kaneel[2], 40 % minstens in melkchocolade[2]

  1. uit eerlijke handel, Fairtrade-aandeel: 76% / uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2399 / 573 kj / kcal
Vet 38 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 22 g
Koolhydraten 52 g
  waarvan Suiker 51 g
Eiwitten 6,1 g
Zout 0,23 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Nikolo & Krampus Holle Figuren Melkchocolade & Karamel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder